Móda

Módní inspirace z předávání Oscarů 2021

Na červeném koberci se pravidelně setkávají celebrity, aby se zúčastnily předávání cen Oscar. Taková příležitost je ideální k tomu, aby oslovily své módní návrháře a oslnily zdejší novinářské publikum nečekanými, elegantními, ale i výstředními kousky. I letos se objevilo několik velkolepých modelů, které stojí za to zmínit.  

Perfektní róby i přešlapy 

I těm nejslavnějším módním ikonám se občas stane, že sáhnou vedle a zvolí nelichotivý kousek, ať už v podobě nevhodného tvaru nebo barvy. Nejprve ale oceňme ty módní doplňky, které se na letošní předávání předvedly tak, že veškerému obecenstvu vyrazily dech. Řeč je převážně o drobných kabelkách.  

Hned několik slavných osobností, jako je Celeste Waite nebo Angela Basset, vsadilo na třpytivé oslnění. Jejich kabelky totiž byly zcela poseté luxusními kameny, které dokonale odrážely blesky fotoaparátů. Jedna z nich, vytvořená ve tvaru srdce dokonale imitovala lidský orgán a druhá, v podobě rtů s drobnými detaily, zase perfektně podtrhla celkový outfit.  

Odhalení ladných křivek 

Zúčastněné oslnila především mladá herečka Zendaya, která oblékla světle žluté šaty v pastelovém odstínu. Róba jí lichotila střihem, který zvýraznil pas, poprsí a odhalil část trupu, ovšem ne tak, aby outfit působil vulgárně. Třešničkou na dortu pak byla jen delší vlečka, která šatům dodala elegantní podobu.  

Letním vzorem šatů okouzlila také Margot Robbie, hvězda filmu Vlk z Wallstreet. Lehce zelenkavé šaty doplnila o nenápadný make-up, účes s několika volnými prameny a stejně jako mnoho dalších zúčastněných také kabelkou s třpytivými detaily.  

Na hranici vkusu 

Laura Dern, která se většinou rozhoduje pro jednoduché róby, nyní oblékla bohatě třásněmi zdobenou bílou sukni s černým elegantním rolákem. Módní kritici se ovšem k její volbě staví jednoznačně. Celkový outfit podle nich působil nudně a ve spodní části až kýčovitě.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *