Móda

Chcete si vzít na ples kravatu? Víme, jaké se nyní nosí

Přemýšlíte nad tím, že se letos vydáte na ples? Doporučujeme vám zvolit kravatu místo motýlka, pánové. I když motýlci jsou stále in, má je dneska každý druhý, a tak jejich originalita už není tak velká. Raději se tedy vraťte ke klasickým kravatám, ne-li vázankám. Otázkou ale je, jaké konkrétně zvolit. Není přece kravata jako kravata nebo je? 

Když si vybavíte plynoucí léta, až vás dožene k úsměvu to, jak se kravaty během let krásně měnily. Začalo to dlouhými, širokými kravatami, které se s průběhem let neustále zkracovaly. Posléze to přecházelo v užší a užší kravaty, až se z nich staly vázanky. Je nyní tedy otázkou, k jakým kravatám se vrátit, pokud si jednu takovou chcete vzít na ples.  

V případě, že nevíte, po jaké kravatě sáhnout, nechte se námi inspirovat a věřte, že budete doslova zářit.  

Dejte ruce pryč od kravat z první republiky 

Vzpomínáte si na kravaty z první republiky? Rozhodně byste po těchto širokých a zároveň strašně krátkých kravatách neměli ani sáhnout. Přece jen se jedná o něco, co se sice nosilo, ale dnes už se nenosí. I když se říká, že se všechno vrací, u tohoto to zkrátka není pravda, tím si můžete být jisti.  

V případě, že chcete do kravaty investovat, raději volte užší kravaty, nejlépe uzounké vázanky, které jsou moderní a šik. A to přece být chcete nebo ne? 

Jakou barvu si zvolit? 

Nabízí se také otázka, jakou konkrétní barvu si zvolit. Přece jen je k zakoupení tolik zajímavých provedení, po jaké sáhnout nejdříve? Doporučujeme vám kravatu jednobarevnou, jejíž barvou budete ladit třeba k partnerce. Nezapomeňte ani na to, že stále jsou in vzory, a tak se vzorům také nebraňte. Nechte se okouzlit minimalistickými vzory nebo typickými vzory, jako jsou proužky či kostičky.  

Jaké barvě či vzoru dáte přednost vy? Vyhrají vzory či jednobarevnost? 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *