Móda

Když si chcete vzít na ples motýlka

Plesová sezona je v plném proudu a řada lidí neví, co si obléknout. Zejména pánové váhají, co si mají vzít. Už mají vybrané kalhoty, polobotky, dokonce uvažují nad mokasínami, které by za polobotky vyměnili. K tomu mají vybranou vypasovanou košili jedné barvy i pásek. Chtějí však něco přidat ke košili. Otázkou ale je, co. Pokud patříte k lidem, kteří milují kravaty, nejspíše vám ani nebudeme doporučovat klasické motýlky. Ty jsou totiž pro vás jistě tabu. Pokud jste ale motýlkům otevření, máme pro vás pár tipů.  

Ples jako takový je možnost, jak se ukázat, jak zase jednou zářit. V případě, že se rozhodnete jít na ples s motýlkem, měli byste vědět, jakého konkrétního si s sebou vzít a jakou košili je nutné mít. Není totiž košile jako košile, stejně tak není motýlek jako motýlek.  

Pozor si dejte na košili 

Jak tedy bylo zmíněno, není košile jako košile. Pro motýlky existují speciální košile, které mají jinak udělaný límeček. Tyto košile také mají skryté knoflíčky, tudíž knoflíčky jako takové neruší vzhled motýlku.  

V případě, že si chcete vzít motýlka, zvažte také koupi této speciální košile, kterou samozřejmě někdy v budoucnu také využijete – opět s motýlkem. S touto košilí budete vypadat trochu stylověji než s klasickou košilí, k níž přidáte motýlka.  

Jaké motýlky dnes volit? 

Otázkou také je, jaké konkrétní motýlky volit. Přece jen je jich na trhu mnoho, mnoho! Sáhnout můžete ještě po dřevěném, ale je to spíše už trend, který odeznívá. Mají ho totiž už všichni. Najednou se všichni odpoutali od klasických barevných motýlků a volí hnědé motýlky, které už ale nejsou tak originální, když je mají všichni.  

Raději volte jednoduché motýlky, které mají drobný, minimalistický vzor – třeba právě puntíky. Pokud však nejste na vzory, jednobarevní motýlci z vás také udělají pravého gentlemana. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *