Móda

Módní trendy v obuvi

I když by se mohlo zdát, že jaro klepe na dveře, zima je ještě stále v plném proudu. Jarní počasí je velmi nestálé a vaše nohy by se měly ještě pěknou dobu držet v teple a suchu při častých jarních deštích. Aktuální sezóna přináší ležérní styl a čisté linie. Rafinované modely vnáší na scénu módy kombinace různých materiálů, zajímavé povrchové úpravy obuvi i oděvů i zajímavé dekorace. Do módní kolekce se nově promítají i některé zajímavé trendy z minulé sezóny. Převládá stále i oblíbený styl 70. let. Světu módy vévodí stále blokové podpatky, velmi praktická velurová kůže, ale i extravagantní lakované povrchy. V nových trendech se v chladnějším období neobejdete ani bez sneakerů v oblíbeném metalickém vzhledu. Užijete si i škálu šněrovacích kozaček nad kolena a do popředí vstupuje i obuv v rockovém stylu.

Na mírnější dny zvolte Dandy styl

Šněrovací obuv je vhodná na mírnější zimu a je také naprosto nezbytným trendem podzimně-zimní sezóny. Linie, které vidíme v dandy stylu, nám stále nabízí klasickou variantu v oblíbené, lakovaném černém provedení. Do popředí vstupují i modely zdobené potiskem, nejčastěji s motivy podzimních květů. Ke šněrovací obuvi sezóny patří také vrstvené profilované pevné podešve a platformy. Milovnice vysokých podpatků je mohou v klidu dále nosit. Určitě ocení vysoce elegantní provedení této dlouhodobě oblíbené a nadčasové obuvi s podpatkem.

Blokové podpatky

Pokud nevíte, co si představit pod tímto pojmem s názvem blokové podpatky, jde o naprosto jinou variantu než jehly. Blokové podpatky jsou tak 5 až 7 cm vysoké a zejména široké. Jsou mnohem pohodlnější a stabilnější. Vliv 70. let je totiž patrný i v této aktuální kolekci. U kozaček je velký výběr z různých výšek a nosí se jak vysoké, středně vysoké i ty nízké kotníkové. Vysoce moderní a praktický je vzhled velurové kůže a do popředí jdou syté podzimní barvy. Chcete-li být in, volte odstín velbloudí srsti, béžové odstíny, šedou, hnědou, khaki, ale i vínovou a červenou. Modely kozaček v neutrálních barvách se dají skvěle kombinovat s různými módními styly a barvami oblečení. Zdobení kůží anebo pružnou látkou po stranách velmi dobře ladí s ležérním džínovým vzhledem, kostkovanými kusy oděvu, ale i se šaty laděnými v bohémském stylu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *