Zajímavosti

Oslava svatebního výročí má být nezapomenutelná. Jak toho dosáhnout?

Svatba bývá jedním z dnů, na který po celý svůj život nezapomeneme a který si velice rádi připomínáme díky svatebním fotografiím. A když přijde kulaté svatební výročí, člověk neváhá ani minutu a chystá oslavy, na které pozve ty, jež byli součástí svatebního dne. Oslavy svatebního výročí jsou dnes poměrně časté. Konají se zásadně tehdy, kdy se manželé radují ze stříbrné, zlaté nebo jiné svatby. Nekonají se samozřejmě rok co rok, ale když už se konají, mají být nezapomenutelné. 

Pokud i vy plánujete jednu takovou oslavu svatebního výročí, ptáte se, jak docílit toho, aby oslava byla opravdu nezapomenutelná. Možností, čím zpestřit oslavu nebo čím dodat oslavě korunu je celá spousta. Přinášíme proto pár tipů. 

Svatební ohňostroj jako vyvrcholení večera

Co třeba svatební ohňostroj? Na zábavní pyrotechniku mají lidé rozdílné názory, ale pravdou je, že když už se petardy roztříští na nebi, všichni to sledují s otevřenou pusou. A rázem jsou jakékoli názory rozplynuty a užívá se ta velká noční show. 

Ohňostroje jsou skvělým způsobem, jak oživit oslavu svatebního výročí, respektive jak docílit toho, že svatební výročí bude naprosto nezapomenutelné. Mnozí lidé si nechávají sestavit ohňostroj na míru a přidávají tam prvky, které se druhé polovičce líbí. Případně je možné vytvořit z petard i obrysy na nebi, což je velmi originální a pánové to často berou za velké romantické gesto, které připraví své dlouho milované ženě. 

Svatební prskavky na dort

Dort patří ke každé oslavě. Nezáleží na tom, jestli se slaví kulatiny, půlkulatiny nebo stříbrná svatba. Dort zkrátka musí být, ať už je to marcipánový či máslový kousek, nebo je to moderní odlehčená verze dortu. V každém případě na dort nesmíte zapomenout. Jenže jak ten na oslavu svatebního výročí odlišit od toho, který běžně kupujeme na oslavu narozenin? Řešením jsou svatební prskavky, které opět oživí oslavu a dají fotografovi podnět k vytvoření opravdu originálních a krásných fotografií. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *