Móda

Vy se ještě stydíte za nákup oblečení v second-handu?

Nedávno jsem potkala kamarádku při nákupech v second-handu.  Docela dost náhoda – obě jsme ten den dostaly nápad koupit si něco už nošeného, ne úplně nového, ale hlavně originálního. Jenže mě tak trošku zaskočila její reakce. Místo, aby mi na pozdrav odpověděla stejně nadšeně, jako jsem já zdravila ji, dělala, že mě nevidí. Že by se za svůj nákup v sekáči styděla? A jak to máte vy? Zamíříte do obchůdku s oblečením z druhé ruky s hlavou hrdě vztyčenou nebo razíte heslo hlavně nenápadně?

V sekáčích nakupují chytré ženy, které vlastně ani neví, co si chtějí koupit

Už dávno není in nakupovat pouze v obchodních centrech. Víte proč? Na věšáku, ze kterého si kupujete květovanou halenku visí ještě deset takových. Tím pádem je velká šance, že si podobnou koupí kolegyně z práce a na sebe si ji vezme ve stejný den. Oproti tomu v secondhandu jen těžko narazíte na dva kusy stejného oblečení, a proto je originalita zaručena.Second-hand je ideálním místem pro všechny chytré ženy, které vlastně ani neví, co si chtějí koupit. Od nákupu nemají žádné konkrétní očekávání, a proto nebudou zklamané, když si zrovna ten den nic nepořídí. A protože v takovém typu obchodu si oblečení pořídíte za opravdu směšné částky, nemusíte mít výčitky svědomí, že opět nakupujete.

Móda ze second-handu je ekologická a in

Opět využít již nošený kousek oblečení je nejen ekologické, ale také in. Vždyť v second-handech nakupují i celebrity. Pokud i vy ráda nosíte neustále něco jiného a přitom nechcete utratit celou vaši výplatu za obnovu šatníku, je second-hand místem pro vás. Spojit ho můžete i s dalšími způsoby, jak ušetřit za oblečení. Třeba si s kolegyněmi z práce nenošené oblečení prohoďte nebo se svezte na retro vlně a na vaši míru si upravte oblečení po babičce. Taková halenka s putníky a vázankou u krku může být velice in.

A co vy a móda ze sekáče?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *