Móda

Sexy stažení aneb proč oprášit korzetovou módu?

Možná, že právě teď na jaře si chcete do šatníku pořídit nový kousek oblečení a možná jím může být právě korzet. Proč ne! Od dob historického nošení korzetu se sice leccos změnilo, jeho krása a účel však zůstávají nezměněny. Ale pozor! V korzetu nemusíte chodit jen na historické karnevaly, kdy si ve velkolepé róbě zahrajete na královnu Alžbětu. Nosit jej můžete zcela běžně…

Chcete-li podtrhnout vaši ženskost, pořiďte si korzet

Dámy víte, že k nošení korzetů existuje řada pádných důvodů? Korzety jsou velice speciálním kouskem oblečení, který by mnozí mylně zařadili jen do sekce spodního prádla. Nabídka korzetů je dnes však rozsáhlejší, než se může zdát. Nosit jej můžete v běžný den, aniž byste se zařadily do klubu fanynek historické módy. Korzet využijete místo topu klasicky k džínům, zpestříte si jimi erotické chvilky v ložnici nebo si jej zapnete na halenku. Ve všech těchto případech budete vypadat velice žensky. Že by však byl korzet pohodlným kouskem oblečení, to se říct nedá. Na korzet si zkrátka budete muset zvyknout. Je dost nepohodlný, nedá se v něm dýchat ani ohýbat. A pokud v něm vyrážíte na tancovačku, rozhodně si na něj začněte zvykat o dost dříve.  V korzetu vám totiž bude docházet dech poměrně často.

Není korzet jako korzet

Ovšem pozor, není korzet jako korzet a pokud svůj nový módní doplněk opravdu chcete korzetem nazývat, nenechte se napálit jeho napodobeninou. Opravdový korzet má totiž stahovat, jeho šněrování bude sice komplikované a nejspíš na to budete potřebovat další ruce, zato docílíte štíhlého pasu, stejně jako chtěly dámy v historickém období.  Opravdový korzet je vyrobený z pevných a vyztužených materiálů. Modely pod prsa poprsí pozvedne a vy se tak budete cítit zaručeně žensky. Pokud byste měly problém se sehnáním toho pravého korzetu, nechat si jej můžete vyrobit na míru.

Tak užijte si korzetovou módu, teď na jaře v ní budete nepřehlédnutelná.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *