Móda

Erotická móda do ložnice má hlavně vzbudit vášně

Pokud si s partnerem chcete zpestřit milování, vsaďte na erotickou módu. Jistě, krajková košilka stejně nakonec skončí na zemi u postele, nejspíš však bude stát za vzplanutím partnera, který vás v erotickém oblečení dosud moc nevídal. Jaké erotické oblečení nikoho nenechá chladným?

Odvážné kousky s otvory na těch správných místech

Lascivně působící šněrování, síťovina, krajka, latex, podvazky a otvory na těch správných místech. Řeč je o erotickém spodním prádle, které si na sebe nevezme každá. Ale měla by! Tedy alespoň v případě, že chce v ložnici opět zažehnout plamínek vášně. Pravdou je, že ne každá na sebe bez problémů obleče odvážný bodystocking, což je vlastně takový síťovaný overal, většinou s otvorem na intimním místě. Ten během milování ani nemusíte svlékat. Ale může začít s erotickými tangy, s podprsenkou, která nepřikrývá bradavky nebo si na sebe může vzít jen kalhotky a bradavky přikrýt speciálními nálepkami na bradavky. Variant je opravdu spoustu, důležité je, aby se žena cítila v erotickém prádle dobře.

Nezapomínejte na doplňky – bičíky, pouta, rukavice

Pokud máte pocit, že by se zrovna tohle mohlo vašemu partnerovi líbit, nebojte se vsadit na erotické doplňky. Bičíky, pouta, rukavice, masky na obličej…to všechno může z vaší rutiny udělat nezapomenutelný erotický zážitek. Nestyďte se! Však tohle vaše erotické dobrodružství může zůstat v ložnici. A výsledky vaší nové erotické módy? Kromě spokojenosti v sexuální oblasti pociťují ženy, které dosud na erotické prádlo moc nebyly vyšší sebevědomí. A není divu, vždyť dračici v posteli, která se nebojí zkoušet nové věci si přeje snad každý muž. Erotické spodní prádlo koneckonců mohou vyzkoušet i muži. I pro ně si výrobci spodního prádla připravili nevšední kousky – pánská tanga a overaly.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *