Móda

Pyžamo podle typologie, aneb spěte v maximálním pohodlí 

Jaká je vaše osobnost? Podle toho poznáte, jaké pyžamko se k vám bude nejvíce hodit. Už se těšíte na chvíle odpočinku? Pyžama můžete kombinovat také podle vaší aktuální nálady a rozpoložení. Co si vybrat? 

Jsem pohodářka 

Líbí se vám možnost, že byste ráno zůstala déle v pelechu, a jen tak si četla nebo koukala na nebe? K rannímu poslechu oblíbené audioknihy si dejte pohodlné oblečení. Pyžamo s veselým potiskem z bavlny nesmí chybět, stejně jako měkký plyšový župan. Dbejte na měkkost a pohodlí. Maxi pletené ponožky, nebo plyšové bačkory na nohy a vaše ráno je jako ze snu.  

Jsem rebelka 

Bavlněné dětinské potisky nejsou nic pro vás a raději byste pořádně zazářila, i když zrovna lezete z postele? Vyberte si flanelové pyžamo. Nudné dlouhé nohavice ale rozhodně ne! K sehnání jsou i sexy kousky, které jsou hřejivé a pohodlné, ale nevypadáte v nich jako stoletá babička. Hledejte tmavší kousky. Ideální vzor? No přece káry a kostky, a to všeho druhu.  

Jsem svou vlastní paní 

Potřebujete se po ránu cítit příjemně? Ctíte módu a ráda se řídíte tím, co vám nejvíce sluší i sedí? Pořiďte si luxusní materiály v minimalistickém designu. Saténové pyžamo v létě chladí, v zimě hřeje. Je jen na vás, zda zvolíte klasickou košilku, nebo se dáte do pyžama s dlouhými rukávy a nohavicemi. Saténové pyžamko klidně můžete doplnit županem ve stejném motivu nebo materiálu.  

Dnes chci být sexy 

Kdo z nás by si nepřál pyžamko, které vzbuzuje hříšné myšlenky. Saténová košilka je dobrý výchozí bod. Pořídit si ale můžete i velmi pohodlné saténové kraťásky, ke kterým si pořídíte top ve stejné barvě. Vybírejte podle své nálady a barev, které vám sluší. Přidejte punčochy a užijte si příjemný večer.  

Pyžama neodmyslitelně patří k našemu nočnímu pohodlí. Správný výběr vám zaručí, že se budete během svého večera i rána cítit komfortně a sebevědomě. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *