Móda

Nedarujte ženě spodní prádlo, ale pyžamo!

Vánoce se kvapem blíží a mnoho lidí začíná už nyní nakupovat vánoční dárky. Je to zcela v pořádku, protože zanedlouho bude všechno vyprodané – na pultech obchodů zbydou jenom kousky, o které nemáte zájem. Navíc za chvíli se budou stát hodinové fronty u pokladen, proto je dobře, že začínáte nakupovat vánoční dárky už nyní. Asi s jediným dárkem máte problém, a sice s dárkem pro ženu. Ženě se totiž jen stěží zavděčíme. Pojďme se proto podívat na dárek, který ženu vždycky potěší.

Mnoho mužů si líbí, že žena miluje spodní prádlo. Jenže málokdy se muž ženě do vkusu trefí. Spodní prádlo musí vždycky sedět, a to stoprocentně, jinak se v něm žena cítí nesvá a nepohodlně. Letos tedy neriskujte se spodním prádlem a raději sáhněte po dárku, s nímž stoprocentně uděláte radost a se kterým se jednoznačně trefíte do vkusu.

Nejsou to boty ani kabelka – nemusíte trefit velikost ani vkus. Je to pyžamo.

Plyšové pyžamo = láska až za hrob

Ženy milují teploučko. Možná i vy máte doma přítelkyni nebo manželku, která se klepe zimou, jenom co se trochu ochladí. Pokud i vaše žena je neustále zabalena v dekách, uděláte ji skutečně největší radost pořádným pyžamem. Takové pyžamo je dárek, který vám zaručí lásku až za hrob, tím si můžete být jisti.

Přes zimu milují ženy se zachumlat do oblíbeného pyžamka, které má dlouhé nohavice. Pokud bude takové pyžamko ještě plyšové, tedy krásně heboučké a teploučké, udělíte největší radost.

Pyžamo nebo raději plyšový overal?

Aktuálně je oblíbený i plyšový, pyžamový overal. Ten taky najdete na každém rohu, stejně jako plyšové pyžamo. Kupodivu se pohybuje zhruba ve stejné cenové relaci jako pyžamo, tedy kolem osmi set korun. Najdete ho stoprocentně v obchodech značky H&M.

Overaly se většinou zapínají uprostřed a jsou skutečně něčím, co vás během zimy zahřeje lépe než topení.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *