Móda

U mladých mužů letí oblečení s potiskem. Které si vyberete vy?

Jak se oblékáme do značné míry o nás něco vypovídá. Pokud se budete oblékat mladistvě, budete tak rovněž působit na ostatní. Někdy stojí za to oživit svůj šatník také o něco vtipného. Takovým příkladem může být oblečení s potiskem, které mají v oblibě mladí lidé. Takové oblečení může být zároveň vtipné a také určitým dílem provokující. A to samozřejmě patří neodmyslitelně mezi atributy, které definují mládí. Když se rozhodnete vybrat si oblečení s potiskem, nevybírejte ale jen tak ledajaké.

Triko je v každém šatníku

Asi nikomu nechybí v šatníku triko, od těch obyčejnějších až po ty propracovanější a designově nápaditější. Důležité je dát zejména na kvalitu. Pokud je triko vyrobeno z kvalitních materiálů, rovněž se příjemně nosí. Pochopitelně musí být padnoucí také střih. Vybíráte-li pánská trička s potiskem, je podstatná také kvalita samotného potisku. Ta nejkvalitnější využívají trvanlivého sítotisku, kteří skutečně:

  • Vydrží velmi dlouho
  • Jen tak se nesepere

Ale určitě se při praní vyplatí triko otočit naruby. To jen pro jistotu, aby vám vydrželo opravdu co nejdéle. Však by bylo škoda některý z těch vtipných potisků od českých či slovenský grafiků nechat předčasně ztratit pestré barvy.

Máte rádi neformální oblečení?

Když se chcete obléknout opravdu pohodlně, tak na triko samozřejmě patří rovněž mikina. A kdo říkal, že také pánské mikiny nemohou být skutečně stylové. Nejsou důležité pouze moderní designy, ale také nápadité potisky, kde si můžete být jistí, že široko daleko nikdo stejnou mikinu mít nebude. A to je přece tou pravou podstatou originality v módě. Mikina je velice univerzální a můžete ji samozřejmě kombinovat s celou řadou dalšího oblečení a prakticky si tak k ní lze obléci cokoliv. Proto by ani právě mikina, stejně jako stylové tričko, neměla chybět ve vašem šatníku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *