Podnikání

Aby se zaměstnanec nedostal do šlamastyky

Může se to stát každému z nás. Nechtěně svému zaměstnavateli způsobíte škodu. Přestože jste šli do zaměstnání s nejlepším úmyslem vykonat práci a vydělat si za ni peníze, zbyly vám jen oči pro pláč. Šéf po vás žádá škodu zaplatit a na ruku mu jde i Zákoník práce. Co s tím?

Možnosti jsou jen dvě. Buď požadovanou částku zaplatíte ze svého, nebo využijete pojistného plnění u ERGO pojišťovny. Zákoník práce umožňuje zaměstnavateli žádat po svém zaměstnanci až trojnásobek průměrné mzdy, což je v dnešní době docela slušná suma. Pomoci v této ošemetné situaci dokáže pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli.

Vždy na straně zaměstnance

Nespornou výhodou komerční pojištění je fakt, že je vždy na straně zaměstnance. Jistí ho až do výše půl milionu korun při osobní spoluúčasti pouhých pěti tisíc. Pojistka má široký rozsah pojistné ochrany a nenechá vás na holičkách. Varianta Standard se uzavírá bez zkoumání druhu pracovní činnosti. Nikoho tedy nezajímá, zda makáte rukama nebo jste „bílý límeček“. Speciální tarif chrání řidiče a k dispozici je i tarif Řidič PLUS pro zaměstnance, kteří mají služební auto i k osobnímu použití.

ERGO pojišťovna

Pomoc kdykoliv a kdekoliv

Pojistka má celosvětovou platnost, takže vás nenechá napospas osudu, ani když se vám problém stane mimo území republiky. ERGO pojišťovna má v provozu zákaznickou linku +420 221 585 111 i nonstop asistenci zdarma pro pomoc v nouzi na telefonním čísle +420222 518 310. Podá vám tak pomocnou ruku vždy, když se dostanete do šlamastyky. 

ERGO pojišťovna má v oboru pojišťovnictví nejen dobrou pověst, ale i prokazatelných 25 let zkušeností v ČR. V ERGO vědí, že nehoda se může stát skutečně každému. S pojištěním v tom ale nejste nikdy sami. ERGO pojišťovna je členem mezinárodní skupiny ERGO, která je jednou z největších pojišťovacích skupin v Evropě. Nabízí svým klientům široké portfolio pojistných produktů, mimo jiné i cestovní nebo majetkové pojištění.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *