Finance

Aplikace, které porozumí vašim financím

Jak jste na tom s financemi? Ještě sbíráte papírové účtenky a pak se na konci měsíce pokoušíte o jejich celkový součet? Nebo se snad své výdaje pokoušíte zapisovat do diáře? Místo toho svěřte své finance i celý rodinný rozpočet aplikacím, které porozumí vašim financím a budete je mít neustále k dispozici.

Aplikace jsou in a banky nezůstávají pozadu

Mobilní aplikace jsou dnes in a v lecčem nám pomáhají. Třeba vytvořit si nákupní seznam a s ním také nakoupit nebo zhubnout pár kilo a sledovat svůj jídelníček. Vůbec nejpoužívanější jsou pak finanční aplikace, díky kterým získají uživatelé přehled o svých financích. Pravidelný záznam výdajů a příjmů, možnost focení účtenek i propojení s bankovním účtem. To všechno dnes finanční aplikace nabízejí, a proto se leckdy stávají naším elektronickým finančním rádcem. Banky to dobře vědí, a proto nezůstávají pozadu. Svým klientům k účtu nabízejí i aplikaci, která se o jejich finance postará. Zářným příkladem toho je aplikace  „Moje zdravé finance“ od České spořitelny, která vám pomůže roztřídit vaše výdaje do kategorií a tudíž zjistit, v jaké oblasti nejvíce utrácíte. Velmi využívaná je také aplikace  „eKonto“ od Raiffeisen BANK, která krom jiných úkonů za vás na internetu vyhledá nejlepší cenu vybraného zboží.

Jen na banky se však spoléhat nemusíte

Pro úsporu financí a jejich dokonalý přehled se však nemusíte spoléhat jen na banky. Naopak si můžete sami najít aplikaci, která vám bude maximálně vyhovovat. Na výběr jsou placené i neplacené verze. S těmi placenými už uživatel získává určitý komfort a vyšší level. Jako ukázka mohou sloužit aplikace Wallet, Easy Money, MoneyBook nebo HomeBudget- aplikace, která se celkově postará o váš rodinný rozpočet.

A jak si zpravujete vaše finance vy? Aplikací na správu vašich financí je k dispozici spousta, stačí si vybrat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *