Podnikání

DRFG podporuje představení Kouzelná vyhlídka

Představení nazvané „Kouzelná vyhlídka” mělo premiéru loni na podzim a stojí za ní brněnská Divadelní společnost Frída. Tuto hudební komedii během 11. repríz navštívilo už bezmála 3 tisíce diváků a ti, kteří jej ještě neviděli se mohou do konce roku těšit na dalších deset představení po celém Česku.

Pokud tedy nevíte, čím po vypadnutí Komety zaplnit volné večery, můžete zamířit právě na tuto hudební komedii, která je dle tvůrců plná divokých historek. Hlavním partnerem představení je značka podílových fondů CZECH FUND patřící do skupiny DRFG Davida Rusňáka. Ve hře účinkují oblíbené herečky Bára Munzarová, Daniela Šinkorová, ale také herci Radim Novák a Martin Trnavský, který také spolupracoval s režisérem hry Jakubem Nvotou na scénáři.

DRFG tentokrát podporuje divadelní představení

Dějství této divadelní hry se odehrává ve čtyřech hudebních žánrech. To první v období, kdy vyšší společnost a filmové hvězdy propadly swingu. Ve druhém příběhu se seznámíme s hrdinou z řad policejního sboru. Ten řeší spory se svojí manželkou a celé je to prodchnuté vůní exotiky argentinského tanga. Podivínský taxikář je ústřední postavou třetího dějství. Svým zákazníkům komplikuje život s příchutí metalu devadesátých let. A v závěrečném čtvrtém příběhu prožijeme dilema ministerského předsedy, který se setkává s albánským bossem a hudbou balkánských Romů.

Divadelní spolek Frída odehrál premiéru své první hry nazvané Sex, Drugs, Rock and Roll v roce 2000 v Divadle Bolka Polívky. Hra se úspěšně hraje dodnes a do současnosti shlédlo všechna představení spolku více než 450 tisíc diváků. Už desátou divadelní sezónu působí spolek v ND Brno v divadle Reduta. V Brně působí také investiční společnost DRFG, která vznikla v roce 2011 a svou činnost zaměřuje na investice do nemovitostí, telekomunikací a financí. Klientům nabízí například dluhopisy, ale také nemovitostní podílové fondy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *