Podnikání

Jaké aplikace by měl využívat každý podnikatel?

Podnikáte? V tom případě toho máte až nad hlavu, že? Proto vám dnes představíme aplikace, které vám s podnikáním pomohou. Je jedno, jestli vedete velkou firmu nebo vlastníte malé květinářství, případně podnikáte po internetu, následujících 5 aplikací vám práci urychlí, usnadní a uspořádá.

1. Aplikace OneDrive vám umožní pracovat odkudkoliv

Představte si, že čekáte na vlak.  Protože chcete volný čas efektivně využít, rozhodnete se, že napíšete pár vět k vašemu rozpracovanému projektu…jenže! Počítač, ve kterém máte projekt uložený jste si s sebou nevzali a u sebe máte jen svůj smartphone. S ním se zcela jistě také zabavíte, ale s projektem uloženým ve vašem počítači bohužel nepohnete. Leda, že byste používali aplikaci OneDrive, která slouží k synchronizaci dat a umožní vám tak pokračovat na rozdělaném projektu odkudkoliv a z čehokoliv. Stačí si pamatovat přihlašovací údaje a svůj projekt si otevřete i na mobilu, tabletu nebo třeba v notebooku vaší kamarádky. Každý podnikatel, který neví kde mu hlava stojí na tuto aplikaci jistě nedá dopustit.

2. Aplikace Trello pohne s každým vaším projektem

Ve více lidech se to lépe táhne. Tak to je určitě pravda, ale jakmile ve více lidech pracujete na projektu, je potřeba i pořádná domluva. Neustálé telefonní hovory, emaily a SMSky…jen, aby vše dobře klaplo a všichni věděli, co dělat. To vás stojí nejen hodně času, ale i energie. A proto je pro všechny podnikatele nejvhodnější aplikace Trello, která vám s organizací projektu pomůže. S aplikací Trello můžete pracovat na čemkoliv s kýmkoliv. Poznámkové papírky, telefonáty a dorozumívací e-maily se stanou minulostí.

3.Aplikace Evernote za vás vše poznamená

Znají to všichni podnikatelé, pokud si nic nezaznamenají, nejspíš na většinu věcí zapomenou. A protože se poznámkové papírky neustále ztrácejí, je vhodnějším řešením aplikace Evernote, která se řadí mezi nejlepší poznámkové aplikace vůbec. Je přehledná a jednoduše se ovládá. Díky ní bude moci i vytížený podnikatel na chvíli vypnout.

4. Expensify pohlídá vaše výdaje

V podnikání se točí velké peníze, abyste měli o svých výdajích přehled, stáhněte si jednoduchou aplikaci Expensify, do které si můžete zapisovat všechny vaše výdaje. S touto aplikací lze i fotit papírové účtenky pro další použití, stejně tak lze získat i přehled z vašeho bankovního účtu. Tak tomu se říká mít finance pod kontrolou.

5. Swype+Dragon klávesnice vás ušetří zdlouhavého psaní SMS

Napsání jedné SMS zabere na první pohled jen minimum času, pro podnikatele je to však čas zásadní, a proto všem podnikatelům doporučujeme jedničku mezi alternativními klávesnicemi – chytrou klávesnici Swype doplněnou o rozpoznávání slova od Dragon. Ta vám psaní SMSek značně urychlí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *