Finance

Sjednání odpovídajícího pojištění znamená mít každý večer klidné usínání

Jistota, na kterou se můžete spolehnout. I tak se dá nazvat pojištění, ať už se bavíme o běžném životě, majetku, automobilu nebo dalších věcech denní potřeby. Do budoucnosti totiž nikdo nevidíme a je jasné, že nepříjemné události přicházejí v životě dost nečekaně. Právě proto je také namístě mít odpovídající krytí, díky němuž si nesáhneme hluboko do kapsy nebo dokonce na dno svých psychických sil. Je to jako pohodlný polštář, díky němuž se bude lépe spát. Hlavně s klidem v duši, který je prostě nezbytný…

Celá rodina bude pod jednou krátkou smlouvou

Žádné složitosti, žádné zdlouhavé jednání a řešení detailů. Přitom smlouva bude platit kdekoliv na této planetě, což je jistě potěšující hlavně pro ty, kteří jezdí často na dovolenou do cizích zemí a občas se vydají i za exotikou. Pojištění odpovědnosti za škodu je pro celou rodinu, nabídne pojistný limit až ve výši deseti milionů korun – prostě odteď už bez obav, ať už v Egyptě, Itálii nebo třeba blízkém supermarketu.

K dispozici je nakonec i pojištění nahodilého poškození, které ochrání mobil, počítač nebo i fotoaparát. Nakonec, je pravda, že elektronika někdy přijde k úhoně celkem dost snadno, že? Prasklý displej nebo odcizení předmětu už nebude takovým problémem, stačí skutečně málo.

O prodloužené záruce jste už jistě slyšeli?

Není ovšem pojistka jako pojistka – v dnešním světě přibývají nové možnosti. Takzvané pojištění prodloužené záruky je v českých podmínkách spíš novinkou, ale za krátký čas si získalo řadu příznivců. Nabídne totiž prodloužení záruky na elektro, bílé zboží nebo další spotřebiče třeba až o další tři roky. A pozor, to vše nad rámec záruky, která všem nakupujícím plyne ze zákona! A taková varianta pojištění má určitě něco do sebe.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *