Móda

Svetry se nosí i letošní podzim. Jaké konkrétně?

Když se venku začne ochlazovat a teploty začínají padat k nule, značí to hned několik věcí. A to zaprvé – přichází podzim, a za druhé – je čas vytáhnout ze svých skříní svetry. Svetry se samozřejmě nosí i letošní podzim a budou se nosit i v nadcházejícím období čili během zimy, ať už bude krušná nebo jen sotva znatelná. Abyste však i ve svetru zaujali, nabízí se otázka, jaké svetry se nyní nosí? 

I když se to možná nezdá, i se svetrem můžete šlápnout vedle. A to tehdy, kdy nesledujete módní trendy a sáhnete po kousku, který opravdu nepatří mezi nejstylovější. Podle módních kritiků není nic horšího než sáhnout po obnošeném modelu, který nejen, že nevypadá zrovna nejlépe, ale také už je dávno zakopán mezi out kousky.  

Správný výběr je proto opravdu klíčový. Zejména to platí u zmiňovaných svetrů, přece jenom ne všechny umí lichotit postavě nebo lichotit jeho nositelce. I proto je správný výběr opravdu klíčový, pakliže i ve svetru chcete zaujmout, respektive udělat dojem.  

Kardigany, nabírané rukávy i volánky. Je to in, ale ne pro každého 

Letošní stylové svetry nelze hodit do jednoho pytle. Mezi stylovými kousky totiž najdete jak kardigany, tak také nabírané rukávy, volánky nebo barevné předěly či hrubé úplety. Nosí se stále také svetry s výstřihem do V.  

Jenže pozor – ne všechny svetry jsou vhodné pro všechny. Každá žena by se měla podívat na svůj typ postavy a zjistit tak, co jí vlastně sluší nebo co jí naopak nesluší. Kupříkladu ženy, které jsou plnoštíhlé musí zapomenout na volány nebo nabírané rukávy. Vhodné jsou však naopak svetry s geometrickými vzory nebo kousky se zmiňovaným výstřihem do V. Na roláky si zase musí dát pozor ženy mající kratší krk.  

Noste svetry tak, aby zdůraznily pas 

Co však sluší naprosto všem ženám, tak jsou svetry, které mají za úkol zdůraznit pas. Mezi takové svetry patří prakticky všechny, které se snadno zakasají a pas tím pádem nezanikne.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *