Zdravý styl

Posilujeme imunitní systém. Jak na to?

Skolí vás každá bakterie nebo vir, který vás z ničeho nic napadne? Nedokáže váš imunitní systém s bakteriemi a nemocemi stoprocentně bojovat? Je oslabený? Je třeba ho povzbudit. Existuje několik způsobů, triků a rad, jak imunitní systém povzbudit. Některé fungují více, jiné méně, v každém případě se všechno vyplatí vyzkoušet. Každému člověku posílí imunitní systém něco jiného nebo ne? 

Jestliže vás trápí, že jste neustále nemocní a že vám neustále teče z nosu, je třeba posílit imunitní systém, který se tak bude lépe bránit všem bakteriím a virům, které na vás číhají i během teplých měsíců na každém rohu. Rozhodně nejsou nemoci na denním pořádku jen během zimy, naopak jsou o to nebezpečnější během horkých měsíců. Zejména v létě se nemoci hůře zahání. Raději jim tedy předcházejte a posilněte svůj imunitní systém. 

Jenže jak na to? Jak svůj imunitní systém posílit? Způsoby, tipy a rady vám přinášíme. 

Začněte se otužovat

Co víc posílí a upevní imunitní systém, než pravidelné otužování. Díky otužování se vaše tělo nezalekne neustále se měnících teplot, které mají na lidský organismus hrozný dopad. Buď můžete chodit plavat do venkovních bazénů, nebo se otužujte doma ve sprše. Začínejte však teplou vodu přepínat na studenou velmi pomalu, ať tělu nezpůsobíte velký šok. 

Vyzkoušejte energetické tabletky

Pokud nejste tak odvážní, abyste se pravidelně otužovali, vyzkoušejte energetické tabletky. Ty vám nejen, že posílí imunitní systém, ale také vám zvýší energii. Doporučujeme zejména energy tabletky Stymo, které mají pozitivní dopad i na koncentraci. 

Doplňte zásobu vitaminu C

Jak nejlépe bojovat s bakteriemi a viry? Doplňte zásobu vitaminu C. Ten, jak je známo, nejvíce imunitní systém podporuje a nejvíce pomáhá v boji proti nemocem. Nenajdete ho jen v citrusech, ale také v jiném ovoci, zelenině a dalších potravinách. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *