Móda

Něco nového nesmí nevěsty postrádat. Co by to mohlo být?

Každá nevěsta se nadmíru těší na svůj velký den, který možná přijde v životě opravdu jen jednou. V případě, že se také chystáte na svůj svatební den, určitě jste tou pověrčivou nevěstou, která musí mít něco modrého, něco starého a také něco půjčeného. A samozřejmě se nesmí postrádat ani něco nového. Jenže co by to mělo být? Nabízí se samozřejmě otázka, kde tato pověra vznikla, proč je třeba mít výše uvedené věci. Tím se však nejspíše nechcete zabývat, chcete jen opravdu mít něco modrého, něco nového, něco půjčeného a něco starého. Prozradíme vám, co nového může být tím, co si vezmete ve svůj svatební den. 

Je mnoho věcí, které mohou být nové a které je možné mít ve svůj svatební den. Vybrali jsme však jen to, co splňuje více požadavků, ať nemáte moc trápení. 

Podvazek 

Podvazek je to, co má každá nevěsta, ale co zároveň nejde vůbec vidět. Takový podvazek klidně může být nový, zároveň může být modrý – vždyť nepůjde vidět! Modré podvazky jsou k dostání v mnoha buticích, stačí si jen vybrat ten, který se bude nejvíce líbit. Samozřejmě může být bílo modrý. Jen si ho však kupte, ať splní ten hlavní požadavek, a sice je nový. 

Svatební šaty 

Mnohé nevěsty si nechávají ušít svatební šaty na míru, jiné si svatební šaty kupují, aby je po letech mohly dát svým dcerám v jejich velký svatební den. V případě, že si chcete také své šaty nechat na památku, mohou být právě svatební šaty tím něčím novým, co na sobě budete mít. Nezapomeňte, letos frčí šaty bílé, stříbrem vyšívané. 

Boty 

Svatební boty nejsou obvykle moc vkusné, ale na druhou stranu jsou nadmíru pohodlné. Takové boty si nevěsty opět obvykle kupují, tudíž právě boty mohou být něčím novým. Zespodu klidně může být modrý kamínek, opět byste tak zvládli dvě mouchy jednou ranou! Kamínky bývají většinou zakomponované do podrážky nebo zdobí botu v přední části.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *