Bydlení

Tipy pro moderní ložnici

Po moderní domácnosti touží naprosto každý, ale abychom takové moderní domácnosti dosáhli, je třeba, abychom sledovali aktuální módní trendy v mnoha časopisech o bydlení, protože bez toho to zkrátka nejde. Pokud bychom zatoužili například po moderní ložnici, nemusíte ani číst mnoho časopisů nebo mnoho článků na internetu, protože vám stačí naše tipy, díky kterým moderní ložnice skutečně dosáhnete.

• masivní nábytek

Pokud toužíte po moderní, luxusní ložnici, pak byste jednoznačně měli volit masivní nábytek. To znamená, že musíte koupit nejen masivní postel, ale taky masivní komodu a samozřejmě masivní noční stolky.

• kovová postel

Jestliže však nechcete mít masivní nábytek ve své ložnici, modernosti nabudete taky tak, že si koupíte kovovou postel – jako pro princezny. Jedná se o aktuální hit, který mají v oblibě hlavně mladé slečny.

• chlupaté polštáře

A jestli potřebujete koupit polštáře do své ložnice nebo do svého obývacího pokoje, pak byste měli sáhnout po těch chlupatých. Chlupaté polštáře jsou aktuální fenomén, který seženete na každém rohu. Cenově se pohybují zhruba od tří set korun.

• kožešinky

A samozřejmě umělé kožešinky nesmí chybět v žádné ložnici! Lidé si je nejčastěji dávají vedle postele, aby vždy po probuzení stoupli do měkkého.

• stálezelené rostliny

A samozřejmě abyste ložnici dodali trochu živosti, nesmí chybět ani stálezelené rostliny, kterým se daří takřka všude, tudíž se jim bude dařit i v ložnici, i když se většinou přes noc nevětrá.

• masivní závěsy

Jestli chcete mít luxusní ložnici, pak je třeba mít i masivní závěsy. Bez těch to zkrátka nejde. Dneska je taky koupíte takřka všude. Do ložnice je vybírejte trochu masivnější, aby přes ně nešlo světlo, jestliže máte okna bez žaluzií.

• noční lampičky

A samozřejmě velký důraz klaďte na noční lampičky. Ty by měly dokonale ladit ke zbytku zařízení ložnice. Nemusíte je však kupovat nijak drahé – stačí vám takové, které koupíte v obchodních domech IKEA.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *