Podnikání

Jak vypadá podnikatelova knihovna?

I podnikatelé si ve svém hektickém životě najdou čas na četbu. Jak mnozí přiznávají – je ho málo, a proto je někdy potřeba naučit se číst mezi řádky. Víte ale , že nemusí jít jen o volnočasovou literaturu, nýbrž o tituly určené přímo pro podnikání? Jaké knihy mohou s podnikáním pomoci i vám?

V knihách určených pro podnikatele najdete dobře míněné rady

Tímto článkem nechceme tvrdit, že přečtením knihy určené pro podnikatele vaše podnikání rozkvete, ale její četba by vám mohla s podnikáním výrazně pomoct. Dobrých nápadů totiž není nikdy dost. A právě tyto knížky jsou napsané lidmi, kteří mají s podnikáním určité zkušenosti, o nichž se v knize dělí s ostatními. Výběr je velmi rozsáhlý, a proto se nemusíte bát, že byste brzy neměli co číst. Zatímco některé knihy jsou napsané jen jako příručka poskytující konkrétní rady a kroky pro podnikání, jiné jsou přímo příběhem úspěšných podnikatelů, které mají za cíl hlavně motivovat a změnit váš přístup k podnikání. A které stojí za přečtení?

Rozhodně kniha RESTART s podtitulem „Průvodce podnikatelským minimalismem“ od Jasona Frieda, která vám ukáže, že k podnikání potřebujete mnohem méně, než si myslíte. Velmi zajímavá je také kniha KOPNI DO TÉ BEDNY s podtitulem „Jak uvést do života projekty ze šuplíku“, kterou napsal Seth Godin a která vás přiměje rozjet projekty, o kterých jste dosud jen přemýšleli. Za přečtení stojí i tituly BOHATÝ TÁTA, CHUDÝ TÁTA, kterou napsali Robert Kiyosaki a Sharon Lechter nebo publikace ČTYŘHODINOVÝ PRACOVNÍ TÝDEN od Timothyho Ferrisse.

Čtení vás musí hlavně bavit

Aby vám podnikatelská literatura do podnikání něco dala, musí vás čtení bavit. Když se budete k četbě stránek nutit, není to ono. Pokud vám podnikatelské rady v knihách nebudou nic říkat, je pro vaše podnikání lepší, když si přečtete Harryho Pottera, který vás vtáhne do děje, protože si u knihy odpočinete od všech starostí a povinností. Pokud vás však knihy s podnikatelskou tématikou zajímají, rozhodně jich je spousta, a proto hurá do četby!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *