Móda

Čepice a trendy na zimu

Letos se opět nosí čepice a je to skvělá zpráva. Hlavou uniká až 40 % tepla a pokud je na hlavě čepice, nepotřebujete pod trendy bundičkou ani tlustý svetr. Zkuste to s nošením velmi elegantně jako Francouzky, nebo na to jděte hravě jako v Peru, klidně také zalovte i v pánském šatníku. Pokrývky hlavy sází na trendy vlnu a zabírá znovu stará dobrá klasika. Do popředí se ale derou i neotřelé návrhy. Pokud máte před zrcadlem pocit, že nevíte, zda si zvolit čepici a jestli v ní můžete vypadat vůbec dobře a stylově, odpověď zní prostě ano. Nechte se inspirovat módními kolekcemi z přehlídkových mol tohoto roku. Trendy čepice představují nejlepší módní značky i návrháři celého světa.

Klasické pletené čepice

Klasické pletené čepice jsou již dlouho tím nejlepším a nejpraktičtějším módním doplňkem obzvláště v době tuhé zimy. Čepice jsou na rozdíl od klobouků velmi měkké, zahřejí a snadno se nosí. Hlavně vás neodfoukne vítr a dáte nemocím navždy sbohem. Čepice street-style jsou neuvěřitelně elegantní a přitom veskrze praktické. Jedinou nevýhodou čepic je fakt, že mohou tak trochu poničit váš pečlivě ráno před zrcadlem připravený účes. A proto volte moderní klasický rozcuchaný ležérní a volný styl. Pokud máte delší vlasy, volte nonšalantní nízký culík. Letí proto neobvykle vysoké a punkové čepice. Volit můžete nepřehlédnutelné barevné modely vyrobené z hebké angorské vlny, originální díky sloganům na přední straně čepic. Nosí se i vysoké pletené čepice a modely krásně doplňují volné rozcuchané účesy a trendy sluneční brýle. Moderní jsou i dámské čepice ve stylu gothic nebo chlupaté kožešinové čepice jako z divočiny.

Poddejte se dálnému severu

Módní trend a styl dálného severu pronikl i na přehlídková mola. Přesně podle toho vypadají také i trendy čepic. Chlupaté hřejivé arktické čepice velmi dobře vypadají a zaručují pocit, že zima prostě přes čepici neprojde. Stylovou kožešinu oblíbené ušanky s klapkami po obou stranách určitě v zimě oceníte. Jednoduchou a nesmírně elegantní barevnou kombinaci s barvou bílou, šedou anebo i zelenou si snadno oblíbíte. Někdy nevisí klapky čepice dolů, ale jsou nahoře, jakoby přimrzlé po stranách vaší hlavy. Kožešinové čepice se mohou i příjemně obtočit kolem hlavy a připevnit pod bradou. Váš krk tak zůstane naprosto v teple.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *