Móda

Zajímavé trendy, které umí být in

Aktuální trendy doplňuje leopardí potisk, výrazná kožešina, svůdný samet, zlaté či stříbrné kozačky a metalické vzory, nejlépe kůže. Leopardí potisk láká pozornost žen už odjakživa. Začátkem minulého století, což si možná pamatujete, vytvořili hollywoodské celebrity z tohoto leopardího vzoru a potisku neskutečný hit. Vzpomenete si na rok 1925, kdy herečka Marian Nixon vyšla na hollywoodský bulvár v Los Angeles ve svém apartním leopardím kabátku dokonce s živým leopardem na řetězu? Od té doby se leopardí vzor nikam nepropadá a stále je symbolem luxusu. Další propagátorkou je třeba i Jacqueline Kennedy, která se podílela na rozšíření módního trendu svým nesmrtelným dvouřadovým leopardím kabátem.

Velký hit ukrytý v sametu

Samet je známá látka králů. Hebký luxusní samet, je oblíbenou látkou evropských králů a vzpomínkou na baroko svým něžným kouzlem. Důkazem je objevující se samet na luxusních róbách, ale i na běžně nošených oděvech. Podzim a zima, kdy jsou třeba pevnější materiály na zahřátí, je samet dobrou volbou. Být připraveny na chladnější počasí. Díky mnohým značkám, které samet hojně používají ve svých kolekcích, nám se sametem nebude chladno a navíc v něm budeme naprosto nepřehlédnutelní.

Stálice jako je kůže

Kůže je stálicí v módním průmyslu v mnoha podobách a úpravách. Letos jasně vede metalizovaná nebo třeba i lakovaná kůže, která posiluje mezi trendy díky stále trvající módě 90. let. Jasná dominance mnoha tmavých odstínů oblečení, nestárnoucí džínovina, kostkované košile, trička s nápisy a aplikací, zlaté řetězové doplňky i kamínky, to je osobitý styl doplňující kůži. Nejodvážnější kolekce mají začleněné i zlaté kozačky, které lze nahradit i stříbrnými. Jasným trendem je i kostka a pepito, známá kohoutí stopa. Můžete je použít na jakémkoliv kusu oblečení od košil až po kabáty.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *