Móda

Podprsenkové trendy letošního roku

Ženy a spodní prádlo, to je velké téma do diskuze. Mnohým ženám trvá opravdu dlouhou dobu, než si najdou podprsenku, která jim perfektně sedí, která je nikde neškrtí a netáhne. Takových podprsenek ještě bylo do nedávné doby velmi málo, důvodem byl fakt, že se podprsenky vyráběly převážně jen v podobě takzvaných lambád, které byly hlavně pro dívky, jež zjistily, že jim začínají růst prsa, nebo jsme si mohli zakoupit podprsenky s nepříjemnými kosticemi, které při častém používání podprsenky začaly vylézat ze švů a zarývat se do kůže. Naštěstí dnes je trh se spodním dámským prádlem daleko jiný, výběr je mnohem lepší a větší.  

Pokud si zrovna vybíráte vysněnou podprsenku, dbejte hlavně na pohodlí a na to, jak vám bude padnout. Nikdy si nekupujte podprsenku větší, než jaká je vaše velikost, to samé platí v případě menší podprsenky, kdy by vám z košíčků prsa vylézala.  

Jestliže jsou vám kostice v podprsence nepříjemné, existují dnes takzvané braletky, které jsou ryze bez kostic. To je ostatně letošní největší podprsenkový trend.  

Už máte svou braletku? 

Bralette neboli braletky, to jsou podprsenky letošního roku. Objevily se na trhu v hojném množství už vloni, už tehdy se staly velmi populární díky tomu, že nikde netáhnou, kostice se nezarývají do kůže, navíc jsou velmi pohodlné a prsa krásně zvýrazňují. Pokud jste si mysleli, že to bude něco na styl zmiňovaných lambád, spletli jste se. Braletky jsou krásně vytvarované podprsenky, které jsou většinou svůdně krajkové, tudíž jim žádný mužský nedokáže odolat.  

U braletek je také ta výhoda, že vypadají skvěle i tehdy, kdy trošku vyčuhují zpoza nátělníku. Mnohé ženy to tak dokonce nosí schválně, nevypadá to však nijak lacině ani levně.  

Sportovní podprsenky na běžné nošení 

U pohodlí ještě zůstaneme, jelikož se nyní začaly nosit sportovní podprsenky daleko více než vloni. Už se nenosí jen na sport, ale také se nosí na doma nebo tehdy, kdy jdeme jen do obchodu. Pohodlí je pro ženy zkrátka nadevše. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *