Móda

Jak nosit teplákovou soupravu?   

Milujete pohodlí teplákovky, ale nezdá se vám, že byste je nosily do města? Dnes je pohodlí stejně důležité jako styl, a právě teplákovky vám mohou nabídnout obojí! Tepláková souprava je skvělý základ, který pomocí pár doplňků snadno vyladíte jako sportovní street styl i jako dámský ležérní outfit. Pojďme se společně podívat, jak na to!  

Tepláková souprava 3x jinak  

Už dávno neplatí, že množství proužků znamená nutně prestiž. Trendem posledních let je minimalismus a jednoduchost. Chcete být stylová? Vsaďte na jednobarevné oversize teplákové soupravy v krémových barvách. K béžové nebo bílé teplákovce vám stačí mít různé typy doplňků a z jednoho kusu oblečení je rázem multifunkční kousek šatníku, který si můžete vzít na kafe s kamarádkou, na house party i na procházku se psem.  

S jakými styly kombinovat?  

K jednoduchým barvám teplákovek se skvěle hodí výrazné barvy bot, kšiltovek nebo tkaniček v pase. Věřte, že v rozverných barvách spojených s trochou ležérnosti vás jen tak někdo nepřehlédne. Vzbudit pozornost můžete také decentním mixem glamour stylu a teplákového setu, stačí zvolit stříbrné či zlaté náušnice nebo náramky.   

Prodyšná a praktická  

Teplákovinu nemusíte nutně žehlit, proto vám mimo jiné usnadní práci. Hlavně je příjemně prodyšná, pružná a větrá, takže se v ní nezapaříte a nezpotíte jako v syntetických materiálech. Snadno se udržuje a lehce si poradíte i s případnými skvrnami.   

Teplákovky otevírají cestu k jedinečnosti  

Teplákovky využijete i tehdy, když se nebojíte experimentovat s extravagancí nebo je to směr, který vás láká. Výrazných prvků se nebojte! K teplákovce si klidně zkuste vzít lodičky, výrazné kecky neo vaše oblíbené barevné barefooty. Soupravy patří ke streetstylu, který je symbolem jedinečnosti. Buďte jedineční i vy a zkoušejte, která variace přímo k vám sedí nejlépe.   

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *