Móda

Proč nosit kalhoty s vysokým pasem? 

Kalhoty s vysokým pasem jsou trendem posledních let, ale stále jim řada žen nemůže přijít na chuť. Je to tak v pořádku, domnívají se, že jim zkrátka a dobře nesluší. Jenže často bez toho, aniž by si je opravdu reálně vyzkoušeli. Kalhoty s vysokým pasem však v sobě ukrývají řadu benefitů, ze kterých může nejedna žena těžit. Pojďme si je představit.  

Pro perfektní postavu 

Věděli jste, že kalhoty s vysokým pasem umí perfektně zvýraznit postavu? Respektive umí z nejedné postavy vykouzlit figuru snů. Konkrétně zvýrazňují pas a zmenšují zadeček. Je však důležité, aby vám svým střihem padly, a to zejména vsedě. Proto předtím, než pípnete kreditní kartou o terminál, se ujistěte v tom, že vám tento kousek oblečení dokonce padne, že vám kalhoty nejsou příliš těsné, že vás ani neškrtí a podobně.  

Opticky prodlužují nohy 

Pokud si obujete vysoké podpatky, mohou vykouzlit s vašima nohama divy. I ženy nižší výšky mohou automaticky sázet na kalhoty s vysokým pasem, které jsou zkrátka a dobře dokonalé. Opticky prodlouží nohy až do nebes.  

Ženy s vyšší postavou na lodičky nebo kotníčkové boty na podpatku sázet nemusí, ty mohou sáhnout po klasických teniskách, protože kalhoty jim budou lichotit tak či onak.  

Jdou ruku v ruce s módními doplňky 

Patříte k fanouškům nejrůznějších pásků, kabelek a šperků obecně? Pak si zamilujete kalhoty s vysokým pasem, protože jdou ruku v ruce s módními doplňky. Hezky se kombinují, jsou velmi minimalistické a i když jsou svou výškou specifické, nejsou nijak výrazné čili doplňky se v kombinaci s těmito kalhotami nijak neztratí.  

Doplňky vybírejte na základě celkového outfitu, neřiďte se pouze kalhotami, které dávají zelenou prakticky každému.  

Pro záda v teple 

Zejména v chladnějších ročních obdobích toužíte po tom, aby na záda příliš netáhlo. S džíny k bokům toho však jen stěží dosáhnete. Pomocí kalhot s vysokým pasem to však půjde velmi snadno, sahají totiž až k pupíku. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *