Móda

Jarní kolekce jsou na scéně, podívejte se na nové módní trendy

Na jarní módní scéně jsou nové módní trendy, které by vám neměly uniknout vaší pozornosti. Nové kolekce oblečení už jsou na pultech obchodů i v internetových obchodech. Jestliže patříte mezi milovníky módních trendů, vybírejte svědomitě. Jednotlivé kusy vašich oděvů musí být nositelné i dobře vzájemně kombinovatelné. Skutečně dobrá investice do kvalitních střihů a materiálů vám vydrží déle než jednu sezonu.

Trendy jsou sedmdesátky, safari a zvířecí potisk

V módních trendech se odráží i sedmdesátá léta. Letos si módní tvůrci z období sedmdesátých let půjčili především velmi odvážné barvy, materiál, jako je kůže, ale chybět nebudou ani široké kalhoty. Nic nezkazíte ani přetrvávajícími třásněmi a nadčasovou sázkou na jistotu je džínovina. Moderní bude na jaře i v létě také prvek safari. Tato módu bude v popředí ještě asi velmi dlouho, protože je velmi pohodlná, praktická a teď dokonce i trendy. Vybírejte lehké materiály a k tomu přírodní barvy. Udělejte si dovolenou uprostřed džungle. Zvířecí potisk je také další nadčasový kousek. Tuto sezonu se neobjevují jen vzory inspirované zvířaty a oblíbené šelmy. Moderní jsou motýlci, včely a pořádná divočina se spoustou drobných i velkých obrázků.

Odhalená ramena a nápadité vzory, kostky a pruhy

Letošní jaro a jde na to velmi rafinovaně. Nosit se budou opět praktické topy, svetříky i šaty s odhalenými rameny, nebo asymetrie s jedním odhaleným ramenem. Sáhněte po šatech a zdaleka nemusí jít jen o večerní róbu, ale o běžné denní šaty. I zde zkuste šaty na jedno rameno, případně top se spadenými rameny se sukní, což je nový módní trend předních světových návrhářů. Nápadité pruhy jsou jasným evergreenem, se kterým se nebudete nudit. Letos budou pruhy s trochou kreativity. Nosit se budou nejvíce svislé také barevné a divoké proužky, v různých směrech i šířkách. Stále přetrvává módní kostka a to nejen na košilích. Slavná kostka slaví svůj velký návrat, který oživil i Michael Kors. Výhodou u kostky je fakt, že ji už jistě máte doma a lze ji i dále použít. Můžete si také koupit nové atraktivní kousky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *