Móda

Podzimní kolekce jsou plné vzorů. S jakými oslníte na první pohled?

Pokud jste si mysleli, že letošní podzim se ponese ve znamení nudných, všedních kousků, spletli jste se. Letošní podzimní kolekce byla z velké části překvapením, a to především z toho důvodu, že se do módy dostala hromada barev a barevných kombinací. Samozřejmě na podzim vládnou spíše tmavší odstíny, ovšem khaki barva rozhodně není barva letošního podzimu, jak se spekulovalo. Barvou letošního podzimu je barva bordó a řídí se podle ní všechny módní kolekce známých i neznámých značek. Kromě barvy bordó vedou vzory, i těch si nelze nevšimnout při výběru z aktuálních podzimních kolekcí.

Abyste věděli, po čem sáhnout v obchodech, rozhodli jsme se vám vypsat aktuální vzory, které jsou nyní in a které by se rozhodně měly zařadit do šatníku. Takové vzory ještě jistě v šatníku nemáte, tím jsou podzimní kolekce jedinečné.

• Nepravidelné proužky

když se řekne “proužky”, každý si představí pravidelné linie, které jsou si rovnoběžné. Jenže proužkované oblečení nemusí být jen nudně stereotypní, ale může být pestré a jiné tím, že jsou proužky nepravidelné. Například v podzimní kolekci značky Mohito najdete hromadu krásných kousků, které jsou posety nepravidelnými pruhy, a sice jedna polovina modelu je poseta kolmými pruhy, druhá pruhy vodorovnými. Tato kombinace je Však fantastická, i když může znít jakkolibláznivě.

• Ornamenty

Letošnímu podzimu nevládnou žádné miniatury nebo retro puntíky, ale vládnou mu modely poseté různými ornamenty. Jako příklad můžeme uvést podzimní kolekci značky Reserved, která je plná ornamentů, jimiž jsou posety zejména halenky, které s nimi vypadají opravdu fantasticky.

• Kostky

Kupodivu se ve velkém dostaly do podzimních kolekcí i kostky, konkrétně košilové kostkované šaty, které najdeme v podzimní kolekci značky Mohito. Ovšem kostek je dostatek i v jiných kolekcích jiných značek. Upozorňujeme na to, že kostky mohou nosit nejen košile, ale také i šaty, sukně nebo topy.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *