Móda

Letošní MUST HAVE kousky jsou tady. Co letos udává styl?

I když je tu teprve jaro, už nyní se ví, co letos bude udávat styl. Pokud milujete módu, možná jste pár kousků zaregistrovali. Letošnímu roku bude vévodit extravagance, proto milovníci jednoduchého stylu mohou přestat číst a se zklamáním odejít. Extravagance bude skutečně hit letošního roku, kromě něj se však těšte i na retro kousky či na metalické odlesky či květinový vzor. Protože právě to všechno bude letos udávat styl a směr v módním průmyslu.

Retro kousky se vrací do módy

Retro kousky jsou přesně to, s čím letos oslníte. Pamatujete si na to, co se nosilo v legendárních snímcích Horečka sobotní noci nebo Pomáda? Právě takovou módu máme na mysli a právě taková móda se zanedlouho dostaví do všech obchodů nejen v České republice, ale i v zahraničí. V současné době lze v obchodech narazit na první výkřiky, a sice na zvonové kalhoty, které byly dříve jak oblíbené, tak i velice nenáviděné. Kromě toho si lze pořídit i fantastické ledvinky, které opět po letech rozdělí společnost na dvě skupiny, a sice na ty, kteří ledvinky milují, a na ty, kteří je upřímně nenávidí.

Metalické odlesky na scénu

A opět se budou nosit metalické odlesky. Metalické odlesky jsou fantastické na každém kousku oblečení a na každých botách. Vloni jsme si mohli koupit metalické polobotky nebo nazouváky, letos si budeme moct koupit i kabáty či péřové bundy v metalickém odlesku. Nezapomeňte, že letos bude in všechno, co se leskne a třpytí. Nejvíce zabodujete se zlatými, stříbrnými či měděnými kousky.

Zamilujte si květinový vzor

Pro něžné povahy je zde květinový vzor, který se dostal do obchodů už plné své kráse. Květiny jsou nyní součástí nejen kabelek, ale i kabátů, bot či džínů. Najdete je takřka všude, proto s nimi nešetřete. Pozor si dejte na jejich kombinaci, ne všechny květinové vzory se hodí ke všem. Ať zkrátka květin není v jednom outfitu přehnaně moc.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *