Móda

Nové dámské plavky na léto

Léto se blíží a je třeba vybrat nové plavky. Nastává období, kdy se budeme do poslední chvíle snažit shodit nadbytečná kila a být šik. Výběr nového modelu plavek, kdy mnohdy nezůstane jen u jednoho, na dovolenou k moři či na plovárnu se vám pokusíme ulehčit. Jednodílné plavky rozhodně ještě nejsou za vodou. Moderní modely plavek vcelku dokáží být velmi atraktivní a lze najít takové, které zakrývají opravdu jen to nejnutnější a všichni pánové z nich budou nadšeni. Dobrým příkladem jsou monokiny. Jde o plavky, které jsou sice jednodílné, ale jejich horní a dolní část se spojuje jen prostorově úsporným kusem látky, který nezahaluje příliš. Jsou důmyslné a přitahují pohledy mužů. Nejsou sice úplně ideální na opalování, ale budete se cítit dobře, upoutáte pozornost a zazáříte v něčem neobvyklém. Monokiny nebudou příliš odhalovat ani vaše bříško.

Obrovská škála střihů

Výběr dámských plavek může být i konzervativní, nebo taky ne. V létě máme více odvahy zkoušet něco nového. Najděte si plavky, které vystihnou celo vaši osobnost a budou se hodit k vaší postavě. Neodpírejte si vodní radovánky, opalování a koupání. Málokdo má postavu známých modelek. V plavkách se máte cítit příjemně a pohodlně. Nedokonalosti poupravit i zakrýt a zvolit správný výběr střihu nebo vzoru. Jen stačí vědět, na co se máme zaměřit. Plážová tunika je skvělým doplňkem pro pobyt na pláži nebo cestu do baru.

Výběr plavek ke své postavě

Ujasněte si, kam si plavky pořizujete. Budete se věnovat sportovnímu plavání, dovádět s dětmi v moři nebo se jen opalovat. Pro každý účel se mohou hodit plavky trochu jiné. Větší bříško nebo jizvu skryjí jednodílné plavky, jako již zmíněné monokiny. Vhodné jsou také dámské dvoudílné plavky s kalhotkami s vyšším pasem, volánky na bocích, odpoutání pozornosti zajímavým šněrováním nebo tkaničkami na vašich bocích. Partie, na které nechcete upozorňovat, na sobě nemají mít výrazný potisk a třpytivé aplikace. Dejte si také pozor na velikost plavek. Malé vytvoří faldíky i tam, kde vůbec nejsou. Na chlapeckou postavu zvolte plavky plné výrazných detailů, volánků i řasení. Dekolt lze zvýraznit plavkovým horním dílem s push-up efektem. Výrazné vzory pak upozorní na vaše přednosti.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *