Móda

Noste kalhotky, které vám sluší. Vyberte si správný střih

Buďte k sobě upřímná. Věnujete výběru kalhotek dostatek pozornost, nebo řešíte spíše podprsenku? Případně sáhnete po kalhotkách, které vám imponují svým designem, ale příliš se nepozastavujete nad tím, jestli se v nich cítíte dobře. Děláte velkou chybu, neboť pomocí vhodně zvoleného kousku hravě skryje problematické partie.

Správná velikost je základ

S kalhotkami je to stejné jako s podprsenkou. Spousta žen dělá chybu již při výběru velikosti, a to většinou vědomě. Sázejí na to, že je o číslo menší velikost opticky zmenší, ale opak je pravdou – z malého prádla „přetékají špíčky“ a výsledek nevypadá vůbec dobře. Základní pravidlo proto zní: spodní prádlo musí perfektně sedět. Že jste zvolila dobře, poznáte podle lemů (nezařezávají se) a látky (musí byt po celém obvodu vypnutá).

Jaký střih prádla sluší každé ženě?

Sázkou na jistotu jsou klasické kalhotky. Jsou sice konzervativní, ale v trendy barevném provedení, vypadají k světu. V případě správné velikosti a kvalitního materiálu zkrátka nemůžete šlápnout vedle.

kalhotky

Trápí-li vás kratší nohy a silnější stehna, pořiďte si vykrojené kalhotky, které je opticky zeštíhlí a prodlouží. Zcela opačný efekt nabízí kalhotky s nohavičkou.

Co s větším pozadím a povoleným bříškem?

Pomocí vhodně zvoleného střihu kalhotek hravě vyřešíte i problém s větším zadečkem. Noste smyslné brazilky – garantujeme vám, že právě v nich bude vaše pozadí k nakousnutí.

Povolené bříško zakryjete stahovacími kalhotkami, případně klasickými kalhotkami s vyšším pasem.

kalhotky

V jakém duchu se nesou aktuální trendy?

Potrpíte-li si na výkřiky módy, pořiďte si alespoň jedny kalhotky s vysokým pasem neboli „bombarďáky“. Střih slavil úspěch v poválečném období a momentálně zažívá boom. Kromě toho, že vypadá neotřele, krásně tvaruje postavu – co víc si přát?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *