Bydlení

Relax u vás doma aneb kvůli jakého vybavení se návštěv nezbavíte?

Doma musí být pohodlí, to bezpochyby. Ale víte, že pohodlí si můžete udělat o dost větší, než je obvyklé? Třeba když si pořídíte domácí solárium,  masážní křeslo nebo saunu. A pokud se o vašem novém a trošku netradičním vybavení zmíníte i vašim přátelům a příbuzným, návštěv se nejspíš nezbavíte. Jaké jsou výhody tohoto vybavení a co všechno umí?

Masážní křeslo vám nahradí návštěvy k masérovi

Masážní křeslo si domů můžete pořídit už za cenu okolo 10.000 Kč, ale jsou i mnohem dražší a tak si za něj můžete připlatit dalších devadesát tisíc korun. Ty lepší kusy vám poskytnou dokonalý relax celého těla. Jen pozor, ať si na nich nevypěstujete závislost. To byste pak nedělali nic jiného. No ještě, že se na masážním křesle budou chtít ostatní členové rodiny střídat.

Pořídit si saunu bude nákladné, ve finále však k nezaplacení

Pokud milujete saunování,  určitě uvítáte možnost mít svou soukromou saunu u vás doma. Ani to dnes není problém. Potřebovat budete jen trochu místa. Dnes lze sauny pořídit od 18. 000 Kč výše. Vybrat si můžete z několika typů. Domů si můžete pořídit klasickou finskou saunu, parní saunu, oblíbenou infra saunu a nebo tak zvanou ruskou baňu, což je suchá sauna s teplotami od 95-110 °C. Samozřejmě si toho o domácích saunách musíte zjistit mnohem více – typ topidla v sauně, spotřeba energie, počet osob v sauně a podobně. Pamatujte, že domácí by vám měla dělat radost a ne přinášet starosti.

Domácí solárium vás opálí v pohodlí domova

Představte si, že byste si pro krásné opálení zaskočili jen vedle do místnosti namísto do relax centra u vás ve městě. Pokud solárium milujete a máte volné finance, můžete zvážit jeho domácí model. Ten se může zcela podobat soláriu, na které jste zvyklí z profesionálních relaxačních center, pořídit si však můžete jen jednostranné solárium (jedná se o svítivý posuvný panel, který můžete díky kolečkům umístit kdekoliv, třeba nad sedačku v obývacím pokoji) nebo pouze obličejové solárium . Nabídka je široká. Zvážit byste však měli maximální využití a spotřebu energie domácího solária.

A co vy? Plánujete investovat do bydlení? V tom případě vsaďte na relax. Dlouhé chvíle pod solárním panelem, v sauně nebo na masážním křesle zmírní váš stres a napětí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *