Móda

Typy džínů, které se nyní nosí. Máte je všechny ve sbírce?

Jste milovníkem džínů? Pak jistě máte ve své sbírce několik kousků, které rádi nosíte a které mezi sebou jen střídáte. Milovníci džínů se mohou letos velice radovat, jelikož do módy přišlo rovnou několik nových typů, se kterými oslníte všude možně. Už to dávno není jenom o jednom typu džínů, dnes je takových střihů a typů daleko více! Máte je všechny ve své sbírce? 

Většina žen má ve své sbírce klasické slim džíny, což jsou džíny upnuté na tělo. Jedná se sice o sexy typ džínů, na druhou stranu tento typ džínů odhaluje naprosto všechny nedokonalosti, které žena má. A tak se jim mnohé ženy chtějí vyvarovat. Jenže jakým typem džínů tento typ džínů nahradit? 

Jak jsme zmínili, dnes to není jenom o jednom typu džínů, dnes jsou k dispozici nejrůznější střihy, kterými si můžete zpestřit svou sbírku. Jaké džíny se tedy dnes nosí? 

Straight džíny 

K populárním džínům se řadí takzvané straight džíny, což jsou džíny, které jsou takovou klasikou. Jedná se o naprosto rovné džíny, které dokážou zalichotit prakticky jakékoli postavě. I díky tomu se dostaly do základu šatníku každé ženy.  

Mom džíny 

Aktuálním trendem ve světě džínů jsou jednoznačně mom džíny, které jsou výjimečné především svým vysokým pasem. Jedná se o džíny, díky kterým se vrátíte do devadesátých let, jelikož přesně takový střih se tehdy nosil. Možná právě proto se mom džíny staly tak populární a chtěné. Nosí je nejen maminky, a to díky tomu, že sednou takřka všem ženám, výjimku tvoří ženy s plnější postavou.  

Boyfriend džíny 

Na jaké džíny nedají ženy dopustit? Rozhodně na boyfriend džíny, které jsou typické svým volnějším střihem. Nedoporučujeme je pro ženy, jež mají viditelné boky, těm se boky ještě více zvýrazní, bohužel. Ostatní ženy je však mohou nosit s hrdostí. Skvěle se kombinují hlavně se street stylem, a tak tenisky jsou většinou jejich nedílnou součástí.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *