Móda

Jak vybrat kalhoty lichotící naším postavám?

Kalhoty patří neodmyslitelně již řadu let do našich skříní. Postupem času se z nich staly nejen volnočasový a pracovní, ale i elegantní kus oblečení. Při jejich výběru je ale důležité držet se několika pravidel. Jedině tak se vyvarujete nešťastné koupi.

Velmi důležité je cítit se v kalhotách dobře. Obtížný je zejména výběr kalhot, které jsou vyrobeny ze 100% bavlny, neobsahují totiž žáden streč. Proto u nich časem dochází k tomu, že povolí a začnou nevhodně “plandat”. Lepší je z tohoto důvodu kupovat těsnější kalhoty s tím, že se časem na exponovaných místech vytáhnou. Máte-li vysoké štíhlé nohy, nejvíce vám vyniknou v moderním slim fit střihu. Ženám s takovými proporcemi ale sluší všechny střihy kalhot. Krátkým nohám zase více prospějí kalhoty se střihem do zvonu. Měly by být upnuté na stehnech a od kolen se postupně rozšiřovat. Zvolíte-li bokové kalhoty s nízkým pasem úzkého střihu, naopak jimi upozorníte na krátké nohy a opticky je ještě více zkrátíte. Větší bříško pohodlně schováte do kalhot se zvýšeným pasem ve tmavých barvách cigaretového střihu.

Upozorňujeme, že denimové kalhoty by se neměly prát s aviváží. Ta může napáchat velké škody, co se týče elasticity i nevzhledných fleků.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *