Móda

Noste úzké džíny podle posledních trendů

Pokud se zajímáte o módu, moc dobře víte, že úzké džíny jsou opět po letech na scéně. Zatímco vloni módnímu světu vládly takzvané zvonáče nebo také mrkváče, u moci nevydržely dlouho a opět je vystřídaly zmiňované úzké džíny, které mají ženy zkrátka raději. I když se chvilku zdálo, že se na úzké džíny zapomnělo, není to tak. Nicméně ať už to bylo s úzkými džíny jakkoli, důležité je, že jsou nyní in. Proto si pojďme prozradit, jak je nosit podle posledních trendů.  

Měli jste v minulosti problém nosit úzké džíny? Pokud ano, teď už problém mít nebudete, protože si prozradíme, jak se tento trend nosí.  

Úzké džíny s kozačkami 

Pokud sledujete svět modelek, určitě jste zaregistrovali nedávno publikovanou fotku modelky Rosie Huntington-Whiteley, která má na fotce úzké džíny zkombinované s bílými kozačkami. Modelka se touto kombinací naprosto trefila do vkusu stylistům a módním návrhářům, kteří ji automaticky ohodnotili deseti body z deseti. Pokud patříte k lidem, kteří nevědí, jak úzké džíny kombinovat, inspirujte se proto modelkou a zkombinujte úzké džíny s vkusnými kozačkami, které nemusí být v bílé barvě. Pamatujte, že kozačky jsou letos in, a to zejména, pokud budou délkově sahat maximálně ke kolenům.  

Úzké džíny s vojenskými botami 

V podzimních kolekcích se také hojně objevily vojenské boty, které se taky perfektně hodí k úzkým džínům. Nebojte se trochu barevnosti. Pokud máte vojenské boty výraznější barvy, zvolte džíny temnějšího odstínu. Pakliže máte boty v neutrální barvě, džíny mohou nést výraznější odstín oblíbené barvy.  

Úzké džíny se sakem 

Určitě jste zaregistrovali, že se začínají kombinovat jednotlivé styly. Kombinuje se zejména ležérní styl s elegantním, proto se nebojte zkombinovat úzké džíny s elegantním sakem, které dodá na ženskosti, džíny zase zvýrazní ženské křivky.  

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *