Zajímavosti

Znamení, která podle horoskopu mají nejhlouběji do kapsy 

Věděli jste, že znamení horoskopu o nás leccos prozradí? Dokonce i to, jak budeme přistupovat (pravděpodobně) k financím. A jelikož jsou v současné době finance velmi choulostivou záležitostí, která se například ve vztahu řeší jen s opatrností, zeptejte se partnera na znamení, které vám může prozradit, zdali patří k těm, kdo s penězi hospodařit zrovna dobře neumí a kdo má takzvaně hluboko do kapsy.  

Ryby jsou emocionální a náladové. A neumí zacházet s penězi 

I když je mnohdy realita někde jinde, hvězdy mají v tomto směru jasno. Nejhůře s penězi pravděpodobně zachází Ryby, které jsou znamením velmi emocionálním a také náladovým. Velmi často žijí jenom ve snění – o vydělávání peněz. Jenže aby skutečně vydělávaly – k tomu si cestu už nehledají. Jen o tom sní, podceňují se a svůj talent promarňují.  

Velmi často navíc podceňují hodnotu peněz a uchází se o místa, která regulérně nejsou dobře placená. Podle astrologů ani neumí plánovat dopředu věci týkající se právě financí.  

Blíženci utrácejí a nepočítají s budoucností 

Blíženci na druhou stranu patří k velmi nehospodárným znamením. Mají tendenci své peníze utrácet, a to za své vášně a koníčky. To je sice krásné, kdyby však kromě toho počítali také s nějakou budoucností a tím, že mají zaplatit běžné náklady potřebné ke svému životu.  

Slovo investování jim bohužel nic moc neříká a většina financí jim bohužel proplouvá mezi prsty. Nevidí příliš smysl v nějakém shromažďování financí či v šetření na pozdější časy. 

Váhy milují luxus 

Mezi znamení, která neumí nakládat s penězi, patří také Váhy. Jejich důvodem je však záliba luxusu. Jsou náchylné k nadměrnému utrácení, protože si chtějí užít krásné chvíle, koupit si drobnosti (i když jsou cenově naprosto mimo jejich reálný rozpočet).  

Velmi rády také dochází na nejrůznější kosmetické procedury, milují požitky všech rozměrů, šperky. Velice často to vede k tomu, že si od svých přátel půjčují a nakonec zapomínají na to, že se mají půjčky také vracet. 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *