Bydlení

Zrcadlo vám napoví, čí domácnost je nejkrásnější

Zrcadlo, zrcadlo pověz mi, která domácnost je nejkrásnější: tak takhle se můžete ptát, pokud doma máte alespoň jedno zrcadlo. Vzhledem k tomu,  co všechno zrcadlo umí provést s interiérem je škoda mít doma jen jedno. Tak zahalte svou domácnost do zrcadlového lesku a užijte si nový design bydlení.

Zrcadlo jako praktický prvek

Nejspíš neexistuje jediná domácnost, která by ve svém vybavení neměla alespoň jedno jediné zrcadlo. Zrcadlo v koupelně je v tom případě hlavním a pro úpravu vzhledu nejpotřebnějším zrcadlem. Protože se ale před ním často a zejména ráno tvoří dlouhé fronty, je chytřejší mít v domácnosti ještě jiná zrcadla. Kromě malého zrcátka v kabelce doma oceníte i toaletní stolek. Ten se znovu ocitá v záři reflektorů a ženy, které si jej do své ložnice rozhodnou pořídit, nelitují. Toaletní stolek kromě velkého zrcadla nabízí i odkládací plochu a úložný prostor. Neuvěříte, jak pohodlné je líčení u toaletního stolku, podmínkou je však i přítomnost světla, které nebude  zkreslovat barevnost vašeho make-upu. Zrcadlo jako doplněk i praktický prvek dále oceníte i u šatní skříně. Kde jej využijete pro konečnou kontrolu výběru vašeho outfitu.

Zrcadlo jako stylový doplněk

Zrcadlo však v domácnosti nevyužijete jen pro úpravu vzhledu, nýbrž díky jeho pomoci můžete krásně pracovat s interiérem. Věděli jste, že  zrcadlo místnost zvětší a prosvětlí? Pro tuto vlastnost je doporučované pro malé a tmavé místnosti. Když zrcadlo umístíte proti oknu, přinesete si do místnosti více světla. Dva podlouhlá zrcadla umístěná naproti sobě v chodbě zase dokážou místnost opticky roztáhnout. Máte holé zdi? Místo obrazu si na ně pověste zrcadlo v rámu, které vypadá velmi stylově a za které vám bude vděčná nejedna ženská návštěva, která se v zrcadle hned upraví.

A co vy? Pozvali jste zrcadlo do vašeho interiéru?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *