Móda

Denimová móda je zpátky. Zazáříte především v bílých modelech

Milujete módu? Pak jistě víte, že se do módy opět vrátil milovaný denim. Denimové kousky jsme v menším množství mohli vidět v obchodech už vloni, ale letos je takových kousků mnohem více. Jestli milujete denim, poradíme vám, s jakými kousky můžete oživit svou aktuální sbírku. Určitě to oceníte, protože v obchodech je aktuálně denimových kousků víc než dost. Jaký kousek si zamilujete vy? Jaký model u vás vyhraje?

Kromě denimu se samozřejmě dostává do módy i retro, které s denimem úzce souvisí. Retro bylo vlastně předchůdce denimové módy a oba dva styly se těšily obrovské popularitě a oblíbenosti. Je tedy skvělé, že se právě denim i retro dostaly do módy ve stejnou chvilku. Jednotlivé kousky do sebe perfektně zapadají a fantasticky se kombinují.

Co se týče zmiňované denimové módy. Dnes zaujmete především s bílým denimem, který není tak běžný a který zatím není součástí mnohých šatníků. Sice si při nošení bílého denimu budete muset dávat pozor na to, abyste se neušpinili, ale při hezkém počasí k ušpinění většinou nedojde.

Bílý denim se fantasticky kombinuje nejen s retro prvky, ale i se sportovními tričky, s elegantními halenkami a samozřejmě s mnohými dalšími fenomenálními kousky. Otázkou je, jaké modely bílého denimu se vyplatí mít v šatníku?

Zamilujte si bílé džíny

Součástí každého dámského šatníku musí být bílé džíny. Nezáleží na tom, jestli budou roztrhané či nikoliv. Zkrátka a dobře musí to být bílé džíny, které zaujmou na první pohled. Sluší skutečně každému, většinou nejlépe vyniknou na ženách, které se pyšní dlouhýma, štíhlýma nohama.

Je libo bílá sukně?

K dalším povinným kouskům patří rozhodně bílá denimová sukně, kterou si zamiluje kdekdo. Sukně by se však měla zapínat vepředu, a to buď na zip, nebo na cvočky. Opět se jedná o kousek, který můžete s lecčím zkombinovat. Nejlépe uděláte, když k sukni přidáte barevný křivák a masivní pásek, který se nosil například v legendárním snímku „Horečka sobotní noci“.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *