Móda

Košilové trendy letošního roku

Chcete oživit svůj po zimě velmi nudný šatník? V tom případě neváhejte a zamiřte do obchodů pro krásné košile, kterých je nyní k dostání mraky. Košile jsou zkrátka to, co je nyní in, proto neváhejte a vezměte si je rovnou po několika kusech. Samozřejmě je třeba konstatovat, že ne všechny košile jsou tak in, jak se hrají nebo jak vypadají. Košilových trendů není mnoho, proto si zmiňme konkrétní košile, které je třeba brát domů přednostně. 

Jarní nakupování je hlavně pro ženy velký odpočinek a odměna po zvládnutém jarním úklidu. Je však pravdou, že ne všechny ženy vědí, co v obchodech nakupovat. Proto přinášíme pár tipů na zmiňované košilové trendy, které jsou letošním hitem. Nezapomeňte, košile jsou unikátní trend, který lze nosit jak do společnosti, tak na mejdan nebo jen tak do obchodu. 

Košile se zavazováním vespod 

Když budete pátrat po košilích, možná narazíte na takové, které mají vespod vepředu zavazování. Nedivte se tomu, je to retro kousek, který nosila zamlada i vaše maminka. A právě takový retro kousek je nyní v módě. Ať už taková košile bude pestrobarevná nebo nebude vůbec vzorovaná, jestli má zavazování, musí sídlit ve vašem šatníku. 

V ideálním případě noste tuto košili společně s krátkými šortkami a teniskami, nebojte se kombinace s kšiltovkou a oblíbeným batůžkem. 

Džínovině ještě neodzvonilo 

Zamilovali jste se vloni do džínových košil? V tom případě je noste i letos, pokud se vám tak líbí! Džínovina je letos opět to, co nesmí chybět v šatnících nejen žen, ale také mužů. Pokud nemáte džínové kousky v šatníku, ihned to napravte. Zejména to napravte s džínovými košilemi, které jsou opravdu nepostradatelné. 

Snadno se kombinují s černými nebo bílými kalhotami, nebojte se ale kombinace denimu s denimem. Džínové košile nikdy nevypadaly líp v kombinaci s klasickými džíny modré barvy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *