Bydlení

Pět bytových doplňků, které musíte mít!

Doma bychom se měli cítit nejpříjemněji a nejlépe. Příjemné domácnosti však docílíme tak, že se pokusíme ji hezky zařídit. Nemusíte pročítat hromadu časopisů o bydlení, abyste zjistili, co je nyní stylové a trendy – stačí si jenom přečíst našich pět tipů, které vám hned řeknou, co do příjemné a moderně zařízené domácnosti zkrátka patří.

Samozřejmě existuje mnohem více bytových doplňků, které by měly být součástí vaší domácnosti. Vybrali jsme jen ty aktuálně nejstylovější, bez kterých se neobejdete. Nejdříve však myslete na to, že moderně zařízenou domácnost dělá hlavně nábytek, nikoliv jenom bytové doplňky.

1) Svícny

Aktuálním hitem číslo jedna jsou svícny. Najdete je snad v každém obchodě s nábytkem a bytovými doplňky. Můžete si vybírat z mnoha provedení a variant – někdo ocení svícny v kuse, jiní sáhnout po jednotlivých, samostatných svícínkách. Barva svícnů by měla ladit k vašemu nábytku.

2) Úložné boxy

Ještě donedávna všechno harampádí, které jsme nechtěli vyhodit a které nebylo zrovna nejstylovější, jsme nechávali na poličkách jinak velice moderního obývacího pokoje. Nevěděli jsme, kam ho dát. Nyní však přišly do módy úložné boxy, do kterých všechno můžeme naházet. Boxy vypadají velice vkusně a do nich se nikdo nikdy nedívá.

3) Masivní závěsy

Masivní závěsy by rozhodně neměly chybět v žádné místnosti. V ložnici by měly být takové, aby přes ně neproniklo světlo. V obývacím pokoji už mohou být lehčí, jen jako dekorace. Závěsy seženete vždycky v IKEI, a to za poměrně dobré ceny.

4) Svíčky

Již jsme zmiňovali svícny, ale je třeba zmínit ještě svíčky jako takové. Domácnost by měla příjemně vonět, a to uděláte jedině tak, že se rozhodnete nakoupit si vonné svíčky, například ty od YANKEE CANDLE. Sice to nejsou zrovna levné svíčky, ale provoní vaši domácnost skutečně rychle.

5) Chlupaté plédy

Aktuálním hitem jsou i chlupaté doplňky, tudíž nejen polštáře, ale taky plédy a přehozy, které přehodíte přes postel nebo před pohovku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *