Zajímavosti

A co vy? Koupíte si staro-novou Nokii 3310?

Na českém trhu ještě k dostání není, ale až se na něm objeví, rozhodně bude staro-nová Nokia 3310 opět hitem. Její legendární návrat očekávejte co nevidět, protože světu už byla představena. Už se ví i její cena, stát bude něco okolo 1600 Kč, což není moc za skutečnost mít doma legendu nebo ano?

Dotykový displej nečekejte, pořádné retro ale ano!

Dokud svět neokouzlily dotykové displeje, byli mu všichni věrní. Řeč je o modelu mobilního telefonu Nokia 3310, který vás spolehlivě spojil s okolním světem. Teď Nokia povstala z mrtvých a v novějším kabátu oslnila na tiskové konferenci Nokie v Barceloně. K dostání bude v několika barevných provedeních – žlutá, oranžová, bílá a modrošedá. Oproti své staré verzi je mnohem tenčí, nabídne barevný a větší displej, fotoaparát a základní internetový prohlížeč. Od klasických tlačítek se však neupustilo, a proto budou v sedmém nebi hlavně senioři, kteří většinou ještě vlastní Nokii starou a velmi opotřebenou. Aniž by museli přecházet na mobil s dotykovým displejem, opět si s radostí pořídí staro-novou variantu. Nač také něco měnit, vždyť právě název Nokia 3310 je synonymem pro spolehlivost.

Bude o Nokii 3310 opět velký zájem?

I když je Nokia 3310 legendou, jen těžko můžeme čekat, že k ní všichni majitelé dotykových smartphonů přejdou. A proto bude spíše jen retro výstřelkem každé domácnosti. Díky úctyhodné výdrži baterie (vydrží až týden v klidovém režimu) je staro-nová Nokia 3310 kandidátem na spolehlivý, záložní a stále nabitý mobilní telefon na doma.  Ovšem za předpokladu, že vás nevtáhne hra had, která byla fenoménem už kdysi a jeho barevná verze bude jistě ještě hratelnější.

A jak se vy postavíte k návratu legendy? Staro-nová Nokia 3310 vás může opět spojovat s okolním světem. Tak si to užijte!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *